logo
  • +38(057) 734-98-57
  • sales@energo.kh.ua
ultrasonic luiquid flowmeters uvr-011

Ультразвуковий лічильник рідини УВР-011

Витратоміри лічильник ультразвуковий типу УВР-011 різних модифікацій призначені для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму «умовно чистої» рідини, яка не містить значної кількості зважених речовин, що транспортується по напірним трубопроводами круглого перетину в прямому або зворотному напрямку.


Ультразвуковий лічильник рідини УВР-011 модифікації А-К-М і А2-К-М (мобільний)

Витратоміри-лічильники ультразвукові модифікації УВР-011А2-К-М (мобільне виконання) призначені для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму рідини, що транспортується по напірним трубопроводами круглого перетину в прямому або зворотному напрямку.


ultrasonic luiquid flowmeters uvr-011

Тепловодолічильник ультразвуковий УВР-Т М2

Тепловодолічильників ультразвукові УВР-Т М2 призначені для вимірювання теплової потужності і кількості теплової енергії відповідно до чинних правил обліку на промислових підприємствах і об’єктах комунального господарства


ultrasonic luiquid flowmeters uvr-011

Ультразвуковий лічильник рідини УВР-011 модіфікації А1.1/ВС (для пластових вод)

Витратоміри-лічильники ультразвукові УВР-011А1.1/ВС призначені для вимірювання об’ємної витрати і об’єму акустично прозорих рідин, зокрема пластової і підтоварної води в системах підтримки пластового тиску на підприємствах видобутку нафти, для робочого тиску до 40 МПа.


(Русский) ЧАО "Энергоучёт" | УВР-011 модификация А1

Ультразвуковий лічильник рідини УВР-011 модифікації А1

Витратоміри-лічильники ультразвукові УВР-011 модифікації А1 забезпечують облік рідини в одному або двох трубопроводах із застосуванням врізних секцій (ВС) або врізних перетворювачів електроакустичних (ПЕА). Лічильники призначені для роботи або в автономному режимі, або під управлінням ЕОМ, що входить до складу систем збору інформації або автоматизованих систем управління (АСУ).


Расходомер-счетчик УВР-011 модификации А5

Витратоміри-лічильники ультразвукові УВР-011 модифікації А5 призначені для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму рідини, що транспортується по напірним трубопроводами круглого перетину в прямому або зворотному напрямку.


энергоучет УДР-011 М2

Ультразвуковий (доплеровській) лічильник рідини УВР-011Р

Витратоміри-лічильники ультразвукові УДР-011 призначені для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму рідин, що протікають в напірних (повністю заповнених) трубопроводах в прямому і зворотному напрямку і містять не менше 0,1% зважених твердих або газоподібних включень, а також для вимірювання часу.