logo
  • +38(057) 734-98-57
  • sales@energo.kh.ua

Лічильники газу GFA222/GFA424

Газові лічильники GFA222/GFA424 — це ультразвукові газові лічильники нового покоління, призначені для вимірювання витрати та об’єму природного газу в прямому та зворотному напрямку. Лічильники мають інтегрований коректор потоку з датчиками тиску та температури для ефективних і надійних вимірювань зберігання.


Лічильники газу GFA202/GFA414

Газові лічильники GFA202/GFA414 — це ультразвукові газові лічильники наступного покоління, призначені для вимірювання витрати та об’єму природного газу в прямому та зворотному напрямку. Лічильники мають інтегрований коректор потоку з датчиками тиску та температури для ефективних і надійних вимірювань під час зберігання.


Ультразвуковий лічильник газу ГУВР-011

Ультразвуковий витратомір-лічильник газу типу ГУВР-011 призначений для вимірювання в робочих умовах швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму природного газу та інших газів, які транспортуються по трубопроводах круглого перетину в прямому або зворотному напрямку, а також для вимірювання часу напрацювання та простою.


Ультразвуковой счетчик газа ГУВР-011 на давление 15 МПа

Ультразвуковий лічильник газу ГУВР-011 на тиск 15 МПа

Ультразвукові лічильники газу призначені для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму в робочих умовах газоподібних речовин (газ), що транспортуються по трубопроводах в прямому або зворотному напрямку, а також для вимірювання часу напрацювання та простою.


Энергоучёт

Ультразвуковий лічильник газу ГУВР-011 А4.4

Чотириканальний ультразвукової газовий лічильник призначений для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму в робочих умовах газоподібних речовин, що транспортуються в прямому та/або зворотному напрямку, а також напрацювання і часу простою.


энергоучет ВК-011

Вторинний прилад-обчислювач витрати ВК-011 модифікації 7

Обчислювач ВК-011 модифікації 7 спеціально розроблений для застосування при спільній роботі зі стандартними лотками, водозливами і безнапірними водопроводами, в тому числі з лотками Вентурі і Паршалла.


Лічильник газу ультразвуковий ГУВР-011 А2.2/ВС/314 з автономним живленням

Двоканальний ультразвукової газовий лічильник призначений для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму в робочих умовах газоподібних речовин, що транспортуються в прямому та/або зворотному напрямку.


энергоучет бытовой счётчик ГОРН

Побутовий лічильник ГОРН

Газовий лічильник ГОРН призначений для вимірювання об’єму природного газу для населення і комунальних послуг, і відображають кількість споживаного газу на індикаторі вимірювача з можливістю передачі інформації до централізованої системи обліку.


энергоучет скиды

Комплектні вузли обліку газу на рамі (скиди)

Пункт вимірювання витрати та об’єму газу платформенного виконання являє собою закінчений виріб заводського виготовлення і призначений для вимірювання витрати та об’єму природного газу.