logo
  • +38(067) 576-05-89
  • +38(057) 734-98-51
  • sales@energo.kh.ua

Ультразвуковий лічильник газу ГУВР-011A2.2

Ультразвуковий витратомір-лічильник газу типу ГУВР-011 А2.2 призначений для вимірювання в робочих умовах швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму природного газу та інших газів, які транспортуються по трубопроводах круглого перетину в прямому або зворотному напрямку, а також для вимірювання часу напрацювання та простою.


Энергоучёт

Ультразвуковий лічильник газу ГУВР-011 А4.4

Чотириканальний ультразвукової газовий лічильник призначений для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму в робочих умовах газоподібних речовин, що транспортуються в прямому та/або зворотному напрямку, а також напрацювання і часу простою.


Лічильник газу ультразвуковий ГУВР-011 А2.2/ВС/314 з автономним живленням

Двоканальний ультразвукової газовий лічильник призначений для вимірювання швидкості потоку, об’ємної витрати і об’єму в робочих умовах газоподібних речовин, що транспортуються в прямому та/або зворотному напрямку.


энергоучет бытовой счётчик ГОРН

Побутовий лічильник газу ГОРН

Газовий лічильник ГОРН призначений для вимірювання об’єму природного газу для населення і комунальних послуг, і відображають кількість споживаного газу на індикаторі вимірювача з можливістю передачі інформації до централізованої системи обліку.


энергоучет скиды

Комплектні вузли обліку газу на рамі (скиди)

Пункт вимірювання витрати та об’єму газу платформенного виконання являє собою закінчений виріб заводського виготовлення і призначений для вимірювання витрати та об’єму природного газу.


Комплекс РГ ОНТ

Комплекс РГ ОНТ на базі витратоміра лічильника DN 100 PN 6,3 МПа (в подальшому Комплекс РГ ОНТ) призначений для технологічного обліку газу на експлуатаційних свердловинах родовищ і підземних сховищах газу, промислових об’єктах  і  об’єктах  газотранспортної  системи.