logo
  • +38(057) 734-98-57
  • sales@energo.kh.ua
энергоучет преобразователь

Перетворювач температури електронний ПТЕ-011

Перетворювач температури електронний ПТЕ-011 є первинним перетворювачем і призначений для вимірювання температури неагресивного, незаймистого газу, що знаходиться в приміщенні, в ємності або транспортується по трубопроводу.


энергоучет СУУ-011

Сигналізатор рівня ультразвукової СУУ-011

Сигналізатор рівня ультразвукової СУУ-011 призначений для установки на різних нерухомих і рухомих об’єктах, в промислових чи інших умовах для використання в системах сигналізації технологічних та аварійних рівнів рідких середовищ


Энергоучет обк-9

Комплекс для отключения канализационного трубопровода квартирного подключения ОБК-09

Пристрій для відключення каналізаційного трубопроводу квартирного підключення (КТКП) типу ОБК-09 – призначено для тимчасового відключення (блокування) КТКП, з’єднаного зі стояком.


энергоучет мониторинговая система

Системи збору і обробки даних

Призначення системи збору і обробки даних для збору інформації від віддалених об’єктів, передача зібраної інформації на диспетчерський пункт для подальшої її обробки і обробка аварійних ситуацій і передача їх на диспетчерський пункт.


энергоучет батареии

Системи автономного живлення

Фотоелектрична (сонячна) батарея (модуль) – перетворює сонячну енергію в електричну. Акумуляторна батарея – накопичує і зберігає вироблювану фотоелектричної (сонячної) батареєю (модулем) протягом дня енергію для подальшої її віддачі.