logo
  • +38(067) 576-05-89
  • +38(057) 734-98-51
  • sales@energo.kh.ua

Загальна інформація

Приватне АТ “Енергооблік” накопичило значний досвід міжнародного співробітництва, працюючи з країнами колишнього Радянського Союзу, Балтії, Центральної Азією, країнами Європейського та інших континентів. Всього на сьогодні за межами України експлуатується понад 1 700 одиниць вимірювального обладнання, виробництва Приватного АТ «Енергооблік».

Для більш ефективного виходу на ринки іноземних держав з виробленими приладами Приватне АТ «Енергооблік» активно проводить роботу з пошуку за межами України і встановленню партнерських відносин з компаніями та фірмами, які виявили бажання представляти інтереси Приватного АТ «Енергооблік» на території інших держав.

В даний час Офіційними Представниками Приватного АТ «Енергооблік» за межами України є:

Згідно підписаних Дилерських Договорів, Угод про співпрацю та інших документів щодо співпраці Офіційні Представники у зв’язку з виконанням своїх повноважень:

1 – ведуть переговори з керівниками Міністерств, відомств, комітетів, концернів, компаній, підприємств, організацій, установ та ін. юридичними і фізичними особами для збуту продукції Приватного АТ «Енергооблік»;

2 – беруть участь в тендерах і конкурсах по закупкам вимірювального обладнання;

3 – здійснюють продаж обладнання Приватного АТ «Енергооблік» і його гарантійне та сервісне обслуговування;

4 – беруть участь у виставках, конференціях, семінарах, форумах, здійснюють рекламу та презентації обладнання приватного АТ «Енергооблік і ін.

Приватне АТ «Енергооблік» запрошує Вас до співпраці і висловлює надію на плідну і взаємовигідну взаємодію з впровадження вимірювальних приладів за межами України.